KONSULTACJE SPOŁECZNE „Diagnozy potrzeb i potencjału społeczności lokalnej w zakresie usług społecznych na lata 2022 2027”

Szanowni Państwo,

Wójt Gminy Górowo Iławeckie zaprasza do wyrażenia opinii dotyczących „Diagnozy potrzeb i potencjału społeczności lokalnej w zakresie usług społecznych na lata 2022‑2027”. 

Dokument ten powstał m.in. w oparciu o wyniki ankiet, które mieszkańcy wypełniali w II i III kwartale 2021 roku i posłuży do przygotowania oferty pomocy oraz wsparcia w ramach Centrum Usług Społecznych. Konsultacje odbędą się w dniach od 27 stycznia 2022r. do 10 lutego 2022r. 

Pobierz:  „Diagnoza potrzeb i potencjału społeczności lokalnej w zakresie usług społecznych na lata 2022‑2027” [pdf]

Przeprowadzenie diagnozy jest jednym z zadań realizowanych przez centrum usług. Celem diagnozy jest dostarczenie władzom gminy informacji o potrzebach mieszkańców w zakresie usług społecznych oraz o potencjale usługowym środowiska lokalnego. Diagnoza opracowywana jest raz na 5 lat i stanowi podstawę do opracowywania gminnych programów usług społecznych.

Uwagi można składać do 10 lutego 2022 r. za pośrednictwem arkusza konsultacji: Pobierz: Formularz uwag [doc]

  • drogą pocztową – na adres: Centrum Usług Społecznych w Górowie Iławeckim, ul. Kościuszki 11,11-220 Górowo Iławeckie
  • osobiście – do dnia 10 lutego 2022 r. w siedzibie Centrum Usług Społecznych w Górowie Iławeckim, ul Kościuszki 11,11-220 Górowo Iławeckie, do Organizatora Społeczności Lokalnej
  • w wersji elektronicznej – formularz zeskanowany lub wypełniony elektronicznie przesłany na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • za pomocą formularza online – dostępnego na stronie https://cus-gorowoilaweckie.pl/2022/01/27/konsultacje-spoleczne-diagnozy-potrzeb-i-potencjalu-spolecznosci-w-zakresie-uslug-spolecznych-26-01-2022/

Opinie i uwagi mieszkańców złożone po terminie zakończenia konsultacji nie będą brane pod uwagę. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę osób biorących udział w konsultacjach. Wyniki konsultacji nie są wiążące dla organów Gminy Górowo Iławeckie.

Jednostką odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji społecznych oraz przyjmowanie uwag jest Centrum Usług Społecznych w Górowie Iławeckim, kontakt: Anna Kuzyk, tel. 897611133, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 897611133