Sołectwo Miejscowość Data odbioru odpadów segregowanych

Data odbioru odpadów zmieszanych

(POZOSTAŁOŚCI
PO SEGREGACJI)
AUGAMY Augamy

Wtorki

11.01   08.02   08.03

05.04   30.04   31.05

28.06   26.07   23.08

20.09   18.10   15.11

13.12

Czwartki

13.01   10.02   10.03

07.04   05.05   02.06

30.06   28.07   25.08

22.09   20.10   17.11

15.12
 BĄDZE  

Bądze

Piaseczno

Powiersze

Kanie Iławeckie
 

Poniedziałki

03.01  31.01  28.02

28.03  25.04  23.05 

20.06  18.07 13.08 (za 15.08) 

12.09  10.10  07.11  05.12

 

Wtorki

18.01  15.02  15.03 

12.04  10.05  07.06 

05.07  02.08  30.08

27.09  25.10  22.11  20.12

 BUKOWIEC  Bukowiec  

Poniedziałki

10.01   07.02   07.03

04.04   02.05   30.05 27.06     25.07   22.08

19.09   17.10   14.11

12.12
 

Wtorki

 

11.01   08.02   08.03

05.04   30.04   31.05

28.06   26.07   23.08

20.09   18.10   15.11

13.12
 CZYPRKI  Czyprki  

Poniedziałki

10.01  07.02  07.03 

04.04  02.05  30.05

27.06  25.07  22.08

19.09  17.10  14.11 12.12

 

Wtorki

 

04.01  01.02  01.03

29.03  26.04  24.05 

21.06  19.07  16.08 1

3.09  11.10  08.11  06.12

 DĘBY  Dęby  

Piątki

14.01   11.02   11.03

08.04   06.05   03.06

01.07   29.07   26.08

23.09   21.10   18.11 16.12
 

Poniedziałki

10.01   07.02   07.03

04.04   02.05   30.05

27.06   25.07   22.08

19.09   17.10   14.11

12.12
 DOBRZYNKA  Dobrzynka  

Wtorki

11.01   08.02   08.03

05.04   30.04   31.05

28.06   26.07   23.08

20.09   18.10   15.11

13.12
 

Czwartki

13.01   10.02   10.03

07.04   05.05   02.06

30.06   28.07   25.08

22.09   20.10   17.11

15.12
 DWÓRZNO  Dwórzno  

Poniedziałki

 

24.01  21.02  21.03 

16.04 (za 18.04) 16.05 13.06 

11.07  08.08  05.09  3.10  31.10 28.11 

24.12 (za 26.12)

Wtorki

 

25.01  22.02  22.03  19.04 

17.05  14.06  12.07  09.08

06.09  04.10  29.10 (za 1.11) 29.11 27.12

------

Dwórzno 48

Wtorki

 

18.01  15.02  15.03 

12.04  10.05  07.06 

05.07  02.08  30.08,

27.09  25.10  22.11  20.12

 DZIKOWO IŁAWECKIE

Dzikowo Iławeckie

Sędziwojewo
 

Poniedziałki

10.01   07.02   07.03

04.04   02.05   30.05 27.06     25.07   22.08

19.09   17.10   14.11

12.12
 

Środy

12.01   09.02   09.03

06.04   04.05   01.06

29.06   27.07   24.08

21.09   19.10   16.11

14.12
 GAŁAJNY

Gałajny

Nowa Wieś Iławecka
 

Poniedziałki

10.01  07.02  07.03 04.04 

02.05  30.05  27.06 

25.07 22.08 19.09 17.10  14.11 12.12

 

Wtorki

04.01  01.02  01.03

29.03  26.04  24.05

21.06 19.07  16.08  13.09 

11.10  08.11  06.12

 GLĄDY

Glądy

Żołędnik
 

Poniedziałki

 

24.01  21.02  21.03 16.04 (za 18.04)

16.05 13.06  11.07   08.08 05.09 

3.10  31.10  28.11  24.12 (za 26.12)

 

Wtorki

25.01  22.02  22.03  19.04 

17.05  14.06  12.07 09.08 

06.09  04.10  29.10 (za 1.11) 29.11 27.12

 GROTOWO  Grotowo  

Wtorki

11.01   08.02   08.03

05.04   30.04   31.05

28.06   26.07   23.08

20.09   18.10   15.11

13.12
 

Czwartki

13.01   10.02   10.03

07.04   05.05   02.06

30.06   28.07   25.08

22.09   20.10   17.11

15.12
 JANIKOWO  Janikowo  

Poniedziałki

24.01  21.02  21.03  16.04 (za 18.04),

16.05 13.06  11.07  08.08 05.09 

3.10  31.10  28.11  24.12 (za 26.12)

 

Wtorki

25.01  22.02  22.03  19.04 

17.05  14.06  12.07  09.08 

06.09  04.10  29.10 (za 1.11) 29.11  27.12

 KAMIŃSK  Kamińsk  

Piątki

14.01   11.02   11.03

08.04   06.05   03.06

01.07   29.07   26.08

23.09   21.10   18.11 16.12

-------

Zabudowa wielorodzinna

od 10.01

co drugi poniedziałek od 13.01

co drugi czwartek

 

Środy

12.01; 09.02; 09.03;

06.04; 04.05; 01.06;

29.06; 27.07; 24.08; 21.09;

19.10; 16.11; 14.12

------

Zabudowa wielorodzinna

co tydzień

we wtorki

 KANDYTY  Kandyty  

Środy

 

12.01   09.02   09.03

06.04   04.05   01.06

29.06   27.07   24.08

21.09   19.10   16.11

14.12

---------

Zabudowa wielorodzinna

od 10.01

co drugi poniedziałek od 13.01

co drugi czwartek

 

Czwartki

13.01   10.02   10.03

07.04   05.05   02.06

30.06   28.07   25.08

22.09   20.10   17.11

15.12

-----------

Zabudowa wielorodzinna

od 11.01

co drugi wtorek

 KIWAJNY

Kiwajny

Galiny

Robity
 

Wtorki

11.01   08.02   08.03

05.04   30.04   31.05

28.06   26.07   23.08

20.09   18.10   15.11

13.12
 

Czwartki

13.01   10.02   10.03

07.04   05.05   02.06

30.06   28.07   25.08

22.09   20.10   17.11

15.12
 KRASNOŁĄKA  Krasnołąka  

Czwartki

13.01  10.02  10.03  07.04 

05.05  02.06  30.06  28.07 

25.08  22.09  20.10  17.11  15.12

 

Poniedziałki

10.01   07.02   07.03

04.04   02.05   30.05

27.06   25.07   22.08

19.09   17.10   14.11

12.12
KUMKIEJMY

Kumkiejmy

Dulsin

Stabławki

Sigajny

Czwartki

 

13.01  10.02  10.03  07.04 

05.05  02.06  30.06  28.07 

25.08  22.09  20.10  17.11  15.12

Poniedziałki

10.01   07.02   07.03

04.04   02.05   30.05

27.06   25.07   22.08

19.09   17.10   14.11

12.12
LIPNIKI Lipniki

Wtorki

11.01  08.02  08.03  05.04 

30.04  31.05  28.06  26.07 

23.08  20.09  18.10  15.11  13.12

Czwartki

13.01   10.02   10.03

07.04   05.05   02.06

30.06   28.07   25.08

22.09   20.10   17.11

15.12
PAREŻKI

Pareżki

Orsy

Piątki

14.01   11.02   11.03

08.04   06.05   03.06

01.07   29.07   26.08

23.09   21.10   18.11 16.12

Poniedziałki

 

10.01   07.02   07.03

04.04   02.05   30.05

27.06   25.07   22.08

19.09   17.10   14.11

12.12
 PAUSTRY  Paustry

Piątki

14.01   11.02   11.03

08.04   06.05   03.06

01.07   29.07   26.08

23.09   21.10   18.11 16.12

Środy

12.01  09.02  09.03  06.04 

04.05  01.06  29.06  27.07 

24.08  21.09  19.10  16.11 14.12.

 PIASEK

Piasek

Bądle

Nowa Karczma

Poniedziałki

17.01  14.02  14.03 

11.04  09.05  06.06 

04.07  01.08  29.08 

26.09  24.10  21.11  19.12

Wtorki

11.01  08.02  08.03 

05.04  30.04 (za 03.05) 31.05

28.06  26.07  23.08  20.09 

18.10  15.11  13.12 

PIASTY WIELKIE Piasty Wielkie

Poniedziałki

10.01  07.02  07.03 

04.04  02.05  30.05

27.06  25.07  22.08 19.09 

17.10  14.11 12.12

Wtorki

04.01  01.02  01.03

29.03  26.04  24.05 21.06

19.07  16.08  13.09 

11.10  08.11  06.12

PIESZKOWO

Pieszkowo

Nerwiki

Pudlikajmy

Lisiak

Poniedziałki

24.01  21.02  21.03  16.04 (za 18.04)

16.05 13.06  11.07  08.08 

05.09  3.10  31.10 28.11  24.12 (za 26.12)

---------

Lisiak

Poniedziałki

03.01  31.01  28.02  28.03 

25.04  23.05  20.06  18.07  13.08

 (za 15.08)  12.09  10.10  7.11  5.12

 

Wtorki

 

18.01  15.02  15.03  12.04 

10.05  07.06  05.07  02.08 

30.08, 27.09  25.10  22.11  20.12

---------

Pieszkowo 59

Wtorki

25.01  22.02  22.03  19.04  17.05 

14.06  12.07  09.08  06.09 

04.10  29.10 (za 1.11) 29.11 27.12

 SĄGNITY  

Sągnity

Wormie

Worszyny

---------

Gniewkowo

 

Wtorki

11.01   08.02   08.03

05.04   30.04   31.05

28.06   26.07   23.08

20.09   18.10   15.11

13.12
 

Czwartki

13.01   10.02   10.03

07.04   05.05   02.06

30.06   28.07   25.08

22.09   20.10   17.11

15.12

-------

Środy

12.01  09.02  09.03  06.04 

04.05  01.06  29.06  27.07 

24.08  21.09  19.10  16.11 14.12.

 SKARBIEC  Skarbiec  

Wtorki

11.01   08.02   08.03

05.04   30.04   31.05

28.06   26.07   23.08

20.09   18.10   15.11

13.12
 

Środy

12.01  09.02  09.03  06.04 

04.05  01.06  29.06  27.07 

24.08  21.09  19.10  16.11 14.12.

 

SOŁTYSOWIZNA

 

Sołtysowizna

kier. Żywkowo

nr 1-11
 

Poniedziałki

 

10.01  07.02  07.03

  04.04  02.05  30.05

 27.06  25.07  22.08

 19.09  17.10  14.11

 12.12
 

Wtorki

 

04.01  01.02  01.03

29.03  26.04  24.05 21.06

19.07  16.08  13.09  11.10 

08.11  06.12

SOŁTYSOWIZNA

Sołtysowizna

kier. Zielenica

nr 12 – 17

Poniedziałki

 03.01  31.01  28.02

 28.03  25.04  23.05  20.06  18.07  13.08

 (za 15.08)  12.09

 10.10  7.11  5.12

Wtorki

 

18.01  15.02  15.03  12.04 

10.05  07.06  05.07  02.08 

30.08 27.09  25.10  22.11  20.12

SOŁTYSOWIZNA

SOŁTYSOWIZNA

Paprocina

Poniedziałki

Sołtysowizna 24-34

17.01  14.02  14.03

11.04  09.05  06.06  04.07  01.08  29.08

26.09  24.10  21.11  19.12

Wtorki

Paprocina

04.01  01.02  01.03

29.03  26.04  24.05 21.06 19.07 

16.08  13.09  11.10  08.11  06.12

SOŁTYSOWIZNA Sołtysowizna 18-23 i 35

Poniedziałki

Sołtysowizna 18-23 i 35

24.01  21.02  21.03 

16.04 (za 18.04) 16.05 13.06  11.07  08.08 

05.09  3.10  31.10

28.11  24.12 (za 26.12)

Wtorki

Sołtysowizna 18-35

25.01  22.02  22.03  19.04  17.05 

14.06  12.07  09.08  06.09  04.10 

29.10 (za 1.11) 29.11  27.12

STEGA MAŁA Stega Mała

Wtorki

11.01   08.02   08.03

05.04   30.04   31.05

28.06   26.07   23.08

20.09   18.10   15.11

13.12

Czwartki

13.01   10.02   10.03

07.04   05.05   02.06

30.06   28.07   25.08

22.09   20.10   17.11

15.12
TOPRZYNY Toprzyny

Poniedziałki

10.01  07.02  07.03  04.04 

02.05  30.05 27.06  25.07 

22.08 19.09  17.10  14.11 12.12

Wtorki

04.01  01.02  01.03

29.03  26.04  24.05 21.06

19.07  16.08  13.09  11.10  08.11  06.12

WĄGNIKI

Wągniki

Wągródka

Worławki

Poniedziałki

17.01  14.02  14.03  11.04 

09.05  06.06  04.07  01.08 

29.08  26.09  24.10  21.11  19.12

Wtorki

25.01  22.02  22.03  19.04  17.05 

14.06  12.07  09.08  06.09  04.10  29.10

 (za 1.11) 29.11  27.12

----------

Wtorki

Worławki

04.01  01.02  01.03

29.03  26.04  24.05 21.06

19.07  16.08  13.09  11.10  08.11  06.12

 WIEWIÓRKI

Wiewiórki

Deksyty

Weskajmy

Poniedziałki

03.01  31.01  28.02  28.03 

25.04  23.05  20.06  18.07  13.08

 (za 15.08)  12.09  10.10  7.11  5.12
 

Wtorki

11.01  08.02  08.03  05.04  30.04 (za 03.05)

31.05  28.06  26.07  23.08 

20.09  18.10  15.11  13.12 

WOJMIANY   Wojmiany  

Poniedziałki

10.01  07.02  07.03  04.04 

02.05  30.05 27.06  25.07 

22.08 19.09  17.10  14.11 12.12

 

Wtorki

11.01  08.02  08.03  05.04  30.04 (za 03.05)

31.05  28.06  26.07  23.08  20.09 

18.10  15.11  13.12 

WOKIELE Wokiele

Czwartki

13.01  10.02  10.03  07.04 

05.05  02.06  30.06  28.07 

25.08  22.09  20.10  17.11  15.12

Poniedziałki

10.01   07.02   07.03

04.04   02.05   30.05

27.06   25.07   22.08

19.09   17.10   14.11

12.12
WORYNY Woryny

Poniedziałki

17.01  14.02  14.03  11.04 

09.05  06.06  04.07  01.08 

29.08  26.09  24.10  21.11  19.12

Wtorki

11.01  08.02  08.03  05.04  30.04 (za 03.05)

31.05  28.06  26.07  23.08 

20.09  18.10  15.11  13.12

ZIELENICA

Zielenica

Gruszyny

Poniedziałki

03.01  31.01  28.02  28.03  25.04 

23.05  20.06  18.07  13.08

(za 15.08)  12.09  10.10  7.11  5.12

Wtorki

18.01  15.02  15.03  12.04  10.05 

07.06  05.07  02.08  30.08,

27.09  25.10  22.11  20.12

ZIĘBY

Zięby

Reszkowo

Poniedziałki

17.01  14.02  14.03  11.04  09.05 

06.06  04.07  01.08  29.08 

26.09  24.10  21.11  19.12

Wtorki

25.01  22.02  22.03  19.04 

17.05  14.06  12.07  09.08 

06.09  04.10  29.10 (za 1.11) 29.11 27.12

 ŻYWKOWO

Żywkowo

Grądzik

Poniedziałki

10.01  07.02  07.03  04.04

02.05  30.05 27.06  25.07 

22.08 19.09  17.10  14.11 12.12

Wtorki

04.01  01.02  01.03

29.03  26.04  24.05 21.06

19.07  16.08  13.09  11.10  08.11  06.12

2022 harmonogram