Drodzy Rolnicy!

Od 2018 r. wnioski o dopłaty bezpośrednie, jak i o wsparcie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich będą musiały być co do zasady składane elektronicznie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników, Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Bartoszycach prowadzi szeroko zakrojoną akcję informacyjno-promocyjną zachęcającą rolników do korzystania z nowej aplikacji oraz przedstawia zalety składania wniosków przez internet.

Kampania dotyczy także praktycznego przygotowania rolników do korzystania z aplikacji e-Wniosekplus poprzez prezentację w wersji demonstracyjnej. Aktualnie prowadzone są warsztaty szkoleniowe w aplikacji DEMO, na które zapraszamy reprezentantów sołectw gminy Górowo Iławeckie.

Warsztaty odbęda się 21.03.2018 w siedzibie Biura Powiatowego ARiMR w Bartoszycach, ul. Kętrzyńska 43.

Prosimy o dokonywanie zgłoszęń uczestników w urzędzie gminy w Górowie Iławeckim

  • telefonicznie: 89 761 11 43 (osoba do kontaktu Krzysztof Baran) lub 89 761 13 22 (sekretariat)
  • mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • lub osobiście w pok. nr 9 lub w sekretariacie

Ponad to pragniemy poinformować, że w biurze powiatowym ARIMR istnieje możliwość założenia konta do aplikacji e-Wniosekplus. Zachęcamy Beneficjentów do korzystania z tej formy wsparcia.