W związku z organizowanym przez W-MIR, bezpłatnym szkoleniem dla rolników nt „Szacowanie szkód łowieckich spowodowanych przez zwierzynę łowną”.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu, które odbędzie 27 czerwca 2017 roku, o godz. 10.00 (rejestracja uczestników o 9.30) w sali internatu Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim, ul. Szkolna 6.

Celem szkolenia jest nabycie i rozwinięcie umiejętności oraz niezbędnej wiedzy z zakresu prawnych aspektów mediacji i metod szacowania szkód łowieckich, a w szczególności rozwiązywania występujących w procesie szacowania szkód sporów.

Nabyte uprawnienia pozwolą Państwu uczestniczyć w Komisji podczas szacowania szkód.

Zgłoszeń można dokonać w tut. Urzędzie Gminy pok.9, tel. 89 761 11 43, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rolniczej  pod numerem tel. 89 762 02 55;  e-mail
na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy.

Termin
zgłoszeń mija 26.06.2017 roku.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Przewidziany jest także posiłek.

dzik blog